Posiadamy Certyfikaty:

 Firma Wiarygodna Finansowo

Certyfikat przyznawany jest firmom, które są sprawdzane w Krajowym Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor, Bazy Biura Informacji Kredytowej (BIK), oraz w Bankowym Systemie Rejestru Banków Polskich (ZBP). Podsumowując, Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo potwierdza, iż firma jest w pełni wypłacalna i nie ma żadnych zobowiązań wobec instytucji państwowych jak i u partnerów biznesowych, zleceniobiorców oraz pracowników.

Autentyczność certyfikatu można sprawdzić na stronie :

https://www.big.pl/certyfikat/nip/5862166669

 Firma Godna Zaufania

Certyfikat przyznawany jest firmom, które otrzymały pozytywną ocenę wiarygodności Firmy o nieposzlakowanej opinii w internecie. Współczynnik Opinii jest utworzoną na podstawie specjalnego algorytmu wartością liczbową, która obrazuje ilość negatywnych opinii na temat danego przedsiębiorstwa, które publikowane są w sieci przez jej użytkowników. Każdy podmiot sprawdzany jest przez specjalnie utworzone w tym celu oprogramowanie pod kątem występowania w jej otoczeniu sieciowym tzw. Fraz Wrażliwych – czyli słów, które w sposób negatywny opisują działalność danego przedsiębiorstwa. Mogą to być zarówno określenia obrazujące jego nierzetelność, jak również inne cechy, dzięki którym dana firma nie jest warta polecenia. Po weryfikacji Współczynnika Opinii – w przypadku uzyskania pozytywnego wyniku – firma otrzymuje możliwość uczestnictwa w projekcie Firma Godna Zaufania. Negatywny wynik dyskwalifikuje podmiot na cały rok trwającej edycji. Pozytywna weryfikacja danego przedsiębiorstwa pod kątem Współczynnika Opinii daje możliwość odebrania certyfikatu Firma Godna Zaufania, a tym samym uczestnictwa w projekcie.

Autentyczność certyfikatu można sprawdzić, klikając w poniższy link :

https://www.firmagodnazaufania.pl/company,56814,ulife-artur-konopinski

Myślisz: „opieka osób starszych w Niemczech ?” My mówimy ULIFE!

Nasza firma to więcej niż tylko znak czy logo ULIFE. Jest ucieleśnieniem obietnicy składanej klientom. Odzwierciedla to w co wierzymy oraz wyznacza kierunek naszych działań. Poczucie spełnienia zapewnia naszym Podopiecznym – gwarancja bezpieczeństwa zdrowia oraz życia we własnych „czterech ścianach”.

Świadczymy profesjonalne usługi opiekuńcze dopasowane do wymagań Klientów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie znajdujemy opiekunów o odpowiednich umiejętnościach i kwalifikacjach. Zadowolenie naszych Pracowników budujemy poprzez jasne zasady współpracy i wynagradzania. Stawiamy na profesjonalizm, uczciwość, etykę i pomoc w każdej życiowej sytuacji.

Jeśli poszukujesz zatrudnienia na terenie Niemiec i chcesz zarabiać w Euro sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Poczuj satysfakcję z wykonywanej pracy

Oferujemy pracę w charakterze opiekuna osób starszych na terenie Niemiec. Działamy w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Dzięki temu uzyskasz świadczenia socjalne takie jak :

• Kindergeld

• Niemiecka emerytura

• Niemieckie ubezpieczenie 

Przed wyjazdem dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Twoje bezpieczeństwo pracy to Nasz priorytet ! Doświadczeni konsultanci pozostają do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy stałą pomoc i wsparcie o każdej porze dnia i nocy. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi rodzinami – przed przyjazdem opiekunki przeprowadzamy monitoring warunków miejsca zatrudnienia. Po zawarciu umowy systematycznie nadzorujemy realizację zlecenia, zapewniając tym samym naszym Opiekunom komfortowe warunki pobytu. Podejmując zatrudnienie w ULIFE – perfekcyjna opieka stajesz się częścią zgranego zespołu, ukierunkowanego na świadczenie usług opiekuńczych – Niemcy.

Czym wyróżniają się nasze oferty pracy dla opiekunek w Niemczech ?

 • Niemiecka umowa o pracę
 • Współpraca z opiekunkami prowadzącymi działalność gospodarczą
 • Wysokie zarobki, wypłaty w EURO od 2400€ za kontrakt
 • Sprawdzone miejsca pracy
 • Brak dodatkowych kosztów
 • Pełne ubezpieczenie ! ZUS opłacamy w Niemczech (Niemieckie ubezpieczenie BKK/IKK)
 • Pokrywamy koszty podróży oraz organizujemy wyjazdy do miejsca sprawowania opieki
 • Oferujemy pracę w opiece osób starszych zarówno na terenie Niemiec jak i Polski
 • Terminowe wypłaty wynagrodzenia przelewane co miesiąc
 • Dysponujemy również krótkimi zleceniami na zastępstwo 4/6 tygodni
 • Na terenie kraju dysponujemy prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym mającym 9000 placówek w całej Polsce! (czas oczekiwania na wizytę lekarska 24h od momentu zgłoszenia nie jak w Zusie 2 lub 3 miesiące)

Wypełnij formularz kontkatowy oddzwonimy do Ciebie !